Ota yhteyttä Keski-Uusimaahan

Käyntiosoite: Klaavolantie 5 Tuusula 04300
Postiosoite: PL 52 04301 Tuusula
Aukioloajat: ark 8.00-16.00
Vaihde: 09 2730 0202

Tilaajapalvelun yhteystiedot

Tilaamista koskevat muutokset sekä lehden tilaaminen

Klikkaa tästä tilaajapalvelun tarkempiin yhteystietoihin

Lehden jakelua koskeva palaute

Ilmoitukset kuluttaja-asiakkaille

Toimituksen yhteystiedot
Sähköposti: toimitus.keskiuusimaa (at) media.fi
urheilu.keskiuusimaa (at) media.fi
etunimi.sukunimi (at) media.fi
 

Uutisvinkit, juttuaiheet, kutsut: 0400 133 865
Urheilutoimitus: 0400 133 866

Yhdistys- ja tapahtumapalstat: 0400 133 854

Ilmoitusmyynnin yhteystiedot
Aineistot: tuusulan.ilmoitukset (a) media.fi
Puh:09 273 00202 (pvm/mpm) 
Suorat sähköpostit: etunimi.sukunimi (a) media.fi

Klikkaa Keski-Uusimaan mediatiedot tästä (pdf).
Klikkaa Keski-Uusimaa Viikon mediatiedot tästä (pdf).

Klikkaa tästä mediamyynnin tarkempiin yhteystietoihin.

Ilmoittaja-asiakaspalvelun yhteystiedot (pienilmoittelu)

Päätoimittaja (Keski-Uusimaa ja Keski-Uusimaa Viikko)

Joonas Romppanen
040 513 7715

KESKI-UUSIMAA

Toimituspäällikkö 
Tomi Backström
0400 133 853

Toimituksen sihteeri
Anu Miettinen
0400 133 854

Uutistoimitus

Aki Hast
040 724 0656

Satu Jalo
040 668 3114

Anne Kanerva
0400 133 859

Anne Koski
Perhevapaalla

Oskari Lehto
0400 133 857

Pasi Natunen
050 438 1968

Tanja-Elina Niemi
040 547 4821

Anne Sirvio
040 546 6824

Heikki Santavuori
040 511 7708

Marianna Simo
040 669 0962

Riitta Suomalainen
0400 133 860

Jouko Tuomas-Kettunen
040 772 8533

Tero Vähämäki
044 994 4434

Urheilutoimitus

Heikki Löfman
0400 380 494

Robert Monstovics
0400 133 862

Rauno Ylönen
040 705 1519

Aino Salonen (perhevapaalla)

Kuvatoimitus

Valokuvaaja, kuvapäällikkö
Sauvo Jylhä
0400 424 885

Kuvatoimittaja
Anton Soinne
0400 133 863

Toimituksen graafikko
Jukka Päivärinta
0400 133 864

KESKIS-UUSIMAA VIIKKO

Tuottaja

Jan Pippingsköld
050 407 1649

Uutissuomalainen

Uutissuomalainen on Aamupostin, Etelä-Suomen Sanomien, Karjalaisen, Keski-Uusimaan, Keskisuomalaisen, Länsi-Uusimaan, Savon Sanomien ja Uusimaan yhteinen uutistoimitus.

toimitus(a)uutissuomalainen.fi

Uutispäällikkö Matti Pietiläinen 050 303 4728, matti.pietilainen(a)uutissuomalainen.fi
Toimittaja Minna Harmaala 0400 134 092, minna.harmaala(a)uutissuomalainen.fi
Toimittaja Ari Helminen 044 736 0700, ari.helminen(a)uutissuomalainen.fi
Toimittaja Tarja Koljonen 044 736 0432, tarja.koljonen(a)uutissuomalainen.fi
Toimittaja Outi Laatikainen 050 376 1223, outi.laatikainen(a)uutissuomalainen.fi
Toimittaja Antti Launonen 050 314 6889, antti.launonen(a)uutissuomalainen.fi
Toimittaja Iida Tiihonen 044 406 2393, iida.tiihonen(a)uutissuomalainen.fi
Toimittaja Sari Vanninen 046 923 8068, sari.vanninen(a)uutissuomalainen.fi

 

Luetuimmat paikalliset

Luetuimmat

Uusimmat

Uusimmat paikalliset